E-poe liidestus

E-poe liidestamine majandustarkvaraga kaotab vajaduse samade andmete sisestamiseks nii majandustarkvarasse kui veebipoodi ning tagab õigete andmete olemasolu mõlemas.

Directo liidestusvõimalused on väga laiad ja me oleme teinud sadu liidestusi nii e-poodide kui isetellimiskeskkondadega. Liidestuse paindlikkus tuleneb paljuski sellest, et kliendile ei sunnita peale kitsast eeldefineeritud API-t, vaid oleme valmis rakendama iga konkreetse äriloogikajuhtumi jaoks kõige paremini sobivat töövoogu. Directoga liidestuse puhul võivad andmed liikuda mõlemas suunas – Directost veebipoodi ja veebipoest Directosse.

Tüüpilise veebipoe puhul on vajadused tavaliselt sellised:

  • Veebipood peab näitama tooteid õigete hindadega ning teadma, mis on toodete saadavus
  • Tooted peavad olema mingite parameetrite järgi struktureeritud ja tootepuusse jagatud
  • Directos eksisteerivad kliendid peavad saama neile määratud soodustust, samas võivad veebipoega liituda ka uued kliendid
  • Poes sooritatud ost peab kajastuma Directos tellimusena, et kauba saaks komplekteerida ja välja saata

Liidestamine toimub XML liidese abil, mis on online liides ning see luuakse ühekordse tasu eest konkreetse kliendi andmebaasi külge.

 

Võta meiega ühendust!
Täitke palun alltoodud vorm ning meie müügiesindaja valmistab teile ette personaalse kasutajakonto demoandmebaasi ja võtab teiega ühendust.