Edasimüüjad

Pakume raamatupidamisteenust, pearaamatupidajateenust, maksu- ja finantsalast nõustamist ja muid äritegevust toetavaid teenuseid.

Oleme paindlikud, korrektsed, innovaatilised, arvestame iga kliendi eripära ja soove ning räägime raamatupidamise ja finantsasjadest kliendile arusaadavas keeles.

 www.winvara.ee

Oleme spetsialiseerunud paberivabale raamatupidamisele, kasutame Directo tarkvara. Näeme oma töös iga päev seda, kuidas hea tarkvara kiirendab protsesse ja muudab need efektiivseks. Samuti hoiab hea tarkvaralahendus kokku raamatupidaja ja teiste töötajate aega. See on eeliseks nii Ülemiste Raamatupidamisbüroole kui ka meie klientidele.

www.raamatupidajad.com

 

Läheneme Teie raamatupidamisele just Teie vajadusi ja võimalusi silmas pidades.

Eelnevat unustamata peame kinni ka erialasest korrektsusest ning leiame, et korras raamatupidamine on eduka ettevõtte alus.

www.ucsmilla.ee

Tuokko OÜ on asutatud 1992 aastal ja pakub Eestis raamatupidamisteenuseid.

Meil töötab 16 majandusala eksperti ja omame pikaajalist kogemust Directo kasutamisest.

www.tuokko.ee

 

Sunny Äriteenused on Directo partner aastast 2005.

Raamatupidamise-, tõlke-, õigusabi- ning IT halduse teenused ühest kohast.

www.sunnybusiness.ee

 

 

 

Osutame raamatupidamisteenust, palgaarvestust, pearaamatupidaja teenust ning juhtimisarvestust nii suurtele kui väikestele ettevõtetele.

www.raamatupidamisteenused.com

 

Rödl & Partner OÜ on rahvusvahelisse Rödl & Partner gruppi kuuluv raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenuseid osutav ettevõte. Meie eelisteks on pikaaegne kogemus Eesti turul, kohalikud ja rahvusvahelised ekspertteadmised, tihe koostöö Rödl & Partneri raamatupidajate, maksukonsultantide, advokaatide ja audiitorite vahel.

www.roedl.ee

Osinko OÜ pakub raamatupidamisteenust ja Directo kasutamise koolitust ja konsultatsiooni Soome ehitusturul tegutsevatele Eesti ettevõtetele ja eestlaste poolt loodud Soome ettevõtetele.

 

Numeri on pikima ajalooga ning hetkel suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis.

Meie klientide hulgast leiab nii tegevust äsja alustanud ettevõtteid kui suuri, rahvusvahelisi kontserne koos oma Balti riikides tegutsevate tütarettevõtetega. IMG Numeri tegutseb kõigis Balti riikides, teenindades igapäevaselt enam kui 600 klienti väga erinevatelt tegevusaladelt.

www.numeri.ee

 

 

NordBooks OÜ pakub raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenust väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kasutame moodsaid lahendusi ettevõtte raamatupidamise korraldamisel: lihtne ja paberivaba dokumendiedastus,  operatiivne andmete statistika ja dokumentide digitaalne säilitamine.

 

Meel OÜ raamatupidamisbüroo asub Tartus Jaamamõisa Ärimajas.

Lisaks igapäevastele raamatupidamistoimingutele koostame aruandeid nii Eesti kohaliku standardi kui ka IFRS järgi, nii üksikettevõtetele kui ka konsolideerimisgruppidele, nii eesti kui ka inglise keeles.

Loe veel

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Meie teenused on kvalifitseeritud ISO 9001:2015 kvaliteedisertifikaadi vääriliseks.

www.leinonen.ee

KPMG Raamatupidamisteenused OÜ osutab laias valikus teenuseid vastavalt iga kliendi ärivajadustele.

Olgu tegu alustava väikeettevõtja või väljakujunenud rahvusvahelise suurfirmaga, meie kogenud ja pühendunud raamatupidajad pakuvad igakülgset tuge kõigis raamatupidamise valdkondades.

www.kpmg.ee

KC raamatupidamise- ja nõustamisteenus: pikaajaliste kogemuste ja kõrgharidusega juristid ning raamatupidajad aitavad sisse seada korrektse raamatupidamisarvestuse ja tagavad juhtimisotsuste vastuvõtmiseks ning ametkondadele vajaliku teabe ja aruandluse.

www.kaksi.ee

 

GUTI OÜ pakub raamatupidamisteenust põllumajandusest tootmiseni.

Grow on kasvanud toetades oma klientide kasvu Eesti suurimate büroode hulka.

Meie eesmärk on vähem raamatupidamist ja rohkem ettevõtlust. Selleks, et seda saavutada tuleb kasutada parimaid tarkvarasid ja lahendusi. Selles osas tahame koos Directoga aidata.

http://www.grow.ee/

 

Grant Thornton Baltic pakub raamatupidamise, auditeerimise ning riskijuhtimis-, maksu-, õigus-, finants- ja ärinõustamisteenuseid. Olenemata sellest, kas ettevõte alles alustab tegevust või on kiirelt kasvamas, on Grant Thornton Baltic hea koostööpartner Eestis, Lätis, Leedus kui ka mujal maailmas.

www.grantthornton.ee

FMJ raamatupidamisbürood – liidrid raamatupidamises. Oleme professionaalsed, kliendikesksed ja sõbralikud raamatupidajad!

www.fmjraamatupidajad.ee

Finants ja Marketing OÜ on ühendanud kaks klientide jaoks strateegilist valdkonda- raamatupidamise ja turunduse, sest korras finantsid ning läbimõeldud turundus- ja müügitegevus on need, mis ettevõtte käekäigus olulist rolli mängivad.

Meie klientideks on nii alustavad väikeettevõtted kui keskmise suurusega ja kuni poolesaja töötajaga tootmis- ja teenindusettevõtted.

www.fmd.ee

ETL-Baltic Group OÜ kuulub ETL Global Group-i, mis on 35 aastase kogemusega audiitor- ja raamatupidamisteenuseid ning maksu- ja ärikonsultatsioone pakkuv kontsern. ETL koosseisu kuulub üle 650 büroo. Koostöös ETL kontserni nõustajate ja partneritega pakume ettevõtjatele ja ettevõtetele teenuseid Eestis, Lätis ja Leedus.

https://etlbaltic.ee

OÜ eLMEK Accounting meeskonna eesmärgiks on olla osa oma kliendi meeskonnast, et tagada kliendile aja- ja asjakohased finantsandmed äriotsuste tegemiseks optimaalseimal viisil.

eLMEKi raamatupidamise- ja palgaarvestusteenuse kliendid on väga erinevatest tööstusharudest.

http://www.elmek.ee

EFTA on strateegiline partner nii äri- kui ka avaliku sektori ettevõtetele.

Lisaks klassikalistele finantsteenustele pakume oma partneritele ka virtuaalset finantsjuhti ja eelarverakendust VeeRa.

www.efta.ee

 

CH Konsultatsioonid on rahvusvaheline raamatupidamisteenust ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte.

Enam kui 10 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel lubab pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust.

www.chk.ee

 

 

Tänu rahvusvahelisele haardele ja pikale kohalikule kogemusele suudab BDO toetada Teie äritegevust professionaalsete teenustega, mille alla kuuluvad: audiitorteenused, maksu-, finants- ja ärinõustamislahendused ning raamatupidamis-, palgaarvestus- ja äritugiteenused.

www.bdo.ee

Baker Tilly Baltics OÜ  tegeleb lisaks audiitorteenustele ka raamatupidamise- ja palgaarvestuse teenustega. Pakume paberivabat raamatupidamist ja aitame leida parimaid lahendusi ettevõtetele raamatupidamise protseduuride juhtimiseks.

www.bakertilly.ee

 

Askendo osutab Directoga raamatupidamisteenuseid tootmise, põllumajanduse, kaubanduse, vahenduse, ehituse ja mitmetes teistes tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele Eestis, Norras, Rootsis ja Leedus. Pakutavate teenuste hulka kuulub muuhulgas nõustamine maksustamise- , kuluarvestuse- ja finantsjuhtimise küsimustes ning soovitused Directo kasutamiseks parimal viisil.

www.askendo.ee

Amello Raamatupidamisteenused OÜ on toetav koostööpartner ettevõtetele alates aastast 1999.

Oleme nende aastate jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning üha enam ettevõtteid on otsustanud raamatupidamisteenuste osutaja valikul just meie kasuks.

www.amelloraama.ee

Aceleron Grupp OÜ pakub paberivaba raamatupidamisteenust äriühingutele ja mittetulundusühingutele. Meie eesmärgiks on tagada klientide rahulolu, pakkudes kompetentset, paindlikku ja usaldusväärset raamatupidamisteenust, mis vastaks just iga kliendi soovidele ja nõudmistele.

www.aceleron.eu

Accounting Advisory OÜ pakub raamatupidamisteenust väikestele ja keskmistele ettevõtetele.

Leiame kliendile sobivaima lahenduse tuleneval kliendi soovidest ja vajadustest. Lisaks veel pakume juurde audiitorteenuseid ja haldusteenuseid kinnisvara osas. Oleme valmis Teie väljakutseks!

http://www.advisory.ee

RevalHansa eesmärgiks on teha Teie elu kergemaks. Raamatupidamisteenuste osutamine on meie igapäevaseks tööks juba 20 aastat. Toetudes pikaajalisele kogemusele pakume Teile paindlikke ning asjatundlikke lahendusi!

www.revalhansa.ee

Partnerid

Telia on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid.

Telia pakub Directole kesksüsteemi teenust.

www.telia.ee

Telema on Baltikumi suurim EDI operaator, edastades hulgimüüjate ja kaubandusettevõtete vahel dokumente.

Liides Directoga võimaldab dokumente Telemast vastu võtta ja saata Telema süsteemi otse Directost.

www.telema.ee

 

ShopRolleri eesmärgiks on pakkuda klientidele võimalikult head ekommerts lahendust ja kasutamiskogemist.

Liidestus Directoga võimaldab automaatset andmevahetust Directo ja veebipoe vahel.

www.shoproller.ee

R.I.S OÜ tegeleb IT lahenduste arendamise ja projektijuhtimisega tööstustuse ja logistika valdkonnas.

Liides Directoga võimaldab automaatset andmevahetust laojuhtimise lahendusega.

www.ris.ee

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõtte.

Liides Directoga võimaldab automaatselt saata ja vastu võtta e-arveid.

www.omniva.ee

 

ID-BALTI AS on automaatsel tuvastusel põhinevate andmekogumis- lahenduste arendusele ja müügile spetsialiseerunud ettevõte.

Liides Directoga võimaldab automaatset andmevahetust laojuhtimise lahendusega.

www.id-balti.ee

Fitek on finantstehnoloogia lahenduste pakkuja, mille eesmärk on vähendada ettevõtete finantsprotsessidele kuluvat aega ja raha.

Liidestus Directoga võimaldab vastu võtta ja saata e- arveid ja muid digitaliseeritud dokumente.

www.fitek.ee

Envoice tuvastab andmed sinu ostuarvetelt ja vabastab raamatupidajad andmete sisestamisest. Envoice`i mobiilirakendusega saavad sinu töötajad oma kviitungid pildistada ja luua neist ise nutikad kuluaruanded. Envoice aitab kaotada paljud teised rutiinsed ja korduvad tegevused nagu arvete konteerimine ning kulude jaotamine.

Loe rohkem

Edisoft on rahvusvaheline EDI-pakkuja, kellel on suurim tarnijate võrk Baltikumis ja kes võib siduda elektroonseid dokumente firmadega Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Edisofti liides võimaldab Directost otse saata ja vastu võtta kaubandusdokumente.

www.edisoft.ee

CostPocket aitab hoida kokku aega, mis kulub dokumentide digiteerimiseks ja Directosse sisestamiseks.

CostPocket aitab digiteerida tšekke ja arveid. Meil on äpp, millega saab pilti teha paber tšekkidest/arvetest ja igal ettevõttel on oma unikaalne emaili aadress, kuhu saab emailiga dokumente sisse saata (võib saata ka mitu dokumenti korraga).

www.costpocket.com

Võta meiega ühendust!
Täitke palun alltoodud vorm ning meie müügiesindaja valmistab teile ette personaalse kasutajakonto demoandmebaasi ja võtab teiega ühendust.