Directo aitab tasuta lisakasutajatega

Praegustel keerulistel aegadel on paljud firmad sunnitud oma tööd ümber korraldama ja osaliselt või täielikult kaugtööle üle minema. Parim kaugtööriist äri ajamiseks on Directo ja seetõttu soovime omalt poolt oma klientidele abiks olla ning pakume võimalust kolmeks kuuks oma paketile vajaliku arvu kasutajakohti lisada täiesti tasuta. Niimoodi saab ettevõte tagada, et kõikidel äriprotsessis tähtsatel töötajatel on ligipääs majandustarkvarale, ilma et peaks kulude suurenemise pärast muretsema.

Tasuta kasutajakohtade lisamiseks kirjuta meile aadressil info@directo.ee

Pakkumine kehtib andmebaasidele, mis on kasutusele võetud enne 1. märtsi 2020. Tasuta on kõik lisakasutajad, mis suurendavad üheaegsete kasutajakohtade arvu võrreldes 01.03.2020 seisuga. Need kasutajakohad on 0-eurose kuutasuga kuni 30.06.2020. Pärast seda kuupäeva on teil võimalik jätkata Directo kasutamist samas, suurendatud mahus oma lepingus määratud hinnaga. Juhul, kui te soovite lisakohtadest loobuda, palume sellest teada anda hiljemalt 23.06.2020 aadressil info@directo.ee

Võta meiega ühendust!
Täitke palun alltoodud vorm ning meie müügiesindaja valmistab teile ette personaalse kasutajakonto demoandmebaasi ja võtab teiega ühendust.