Edasimüüjad

Finants ja Marketing OÜ on ühendanud kaks klientide jaoks strateegilist valdkonda- raamatupidamise ja turunduse, sest korras finantsid ning läbimõeldud turundus- ja müügitegevus on need, mis ettevõtte käekäigus olulist rolli mängivad.

Meie klientideks on nii alustavad väikeettevõtted kui keskmise suurusega ja kuni poolesaja töötajaga tootmis- ja teenindusettevõtted.

www.fmd.ee

Pakume raamatupidamisteenust, pearaamatupidajateenust, maksu- ja finantsalast nõustamist ja muid äritegevust toetavaid teenuseid.

Oleme paindlikud, korrektsed, innovaatilised, arvestame iga kliendi eripära ja soove ning räägime raamatupidamise ja finantsasjadest kliendile arusaadavas keeles.

 www.winvara.ee

KC raamatupidamise- ja nõustamisteenus: pikaajaliste kogemuste ja kõrgharidusega juristid ning raamatupidajad aitavad sisse seada korrektse raamatupidamisarvestuse ja tagavad juhtimisotsuste vastuvõtmiseks ning ametkondadele vajaliku teabe ja aruandluse.

www.kaksi.ee

 

Amello Raamatupidamisteenused OÜ on toetav koostööpartner ettevõtetele alates aastast 1999.

Oleme nende aastate jooksul omandanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ning üha enam ettevõtteid on otsustanud raamatupidamisteenuste osutaja valikul just meie kasuks.

www.amelloraama.ee

Tänu rahvusvahelisele haardele ja pikale kohalikule kogemusele suudab BDO toetada Teie äritegevust professionaalsete teenustega, mille alla kuuluvad: audiitorteenused, maksu-, finants- ja ärinõustamislahendused ning raamatupidamis-, palgaarvestus- ja äritugiteenused.

www.bdo.ee

Tuokko OÜ on asutatud 1992 aastal ja pakub Eestis raamatupidamisteenuseid.

Meil töötab 16 majandusala eksperti ja omame pikaajalist kogemust Directo kasutamisest.

www.tuokko.ee

 

ETL-Baltic Group OÜ kuulub ETL Global Group-i, mis on 35 aastase kogemusega audiitor- ja raamatupidamisteenuseid ning maksu- ja ärikonsultatsioone pakkuv kontsern. ETL koosseisu kuulub üle 650 büroo. Koostöös ETL kontserni nõustajate ja partneritega pakume ettevõtjatele ja ettevõtetele teenuseid Eestis, Lätis ja Leedus.

https://etlbaltic.ee

KPMG Raamatupidamisteenused OÜ osutab laias valikus teenuseid vastavalt iga kliendi ärivajadustele.

Olgu tegu alustava väikeettevõtja või väljakujunenud rahvusvahelise suurfirmaga, meie kogenud ja pühendunud raamatupidajad pakuvad igakülgset tuge kõigis raamatupidamise valdkondades.

www.kpmg.ee

EFTA on strateegiline partner nii äri- kui ka avaliku sektori ettevõtetele.

Lisaks klassikalistele finantsteenustele pakume oma partneritele ka virtuaalset finantsjuhti ja eelarverakendust VeeRa.

www.efta.ee

 

Grow on kasvanud toetades oma klientide kasvu Eesti suurimate büroode hulka.

Meie eesmärk on vähem raamatupidamist ja rohkem ettevõtlust. Selleks, et seda saavutada tuleb kasutada parimaid tarkvarasid ja lahendusi. Selles osas tahame koos Directoga aidata.

http://www.grow.ee/

 

GUTI OÜ pakub raamatupidamisteenust põllumajandusest tootmiseni.

Askendo osutab Directoga raamatupidamisteenuseid tootmise, põllumajanduse, kaubanduse, vahenduse, ehituse ja mitmetes teistes tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele Eestis, Norras, Rootsis ja Leedus. Pakutavate teenuste hulka kuulub muuhulgas nõustamine maksustamise- , kuluarvestuse- ja finantsjuhtimise küsimustes ning soovitused Directo kasutamiseks parimal viisil.

www.askendo.ee

Accounting Advisory OÜ pakub raamatupidamisteenust väikestele ja keskmistele ettevõtetele.

Leiame kliendile sobivaima lahenduse tuleneval kliendi soovidest ja vajadustest. Lisaks veel pakume juurde audiitorteenuseid ja haldusteenuseid kinnisvara osas. Oleme valmis Teie väljakutseks!

http://www.advisory.ee

Rödl & Partner OÜ on rahvusvahelisse Rödl & Partner gruppi kuuluv raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenuseid osutav ettevõte. Meie eelisteks on pikaaegne kogemus Eesti turul, kohalikud ja rahvusvahelised ekspertteadmised, tihe koostöö Rödl & Partneri raamatupidajate, maksukonsultantide, advokaatide ja audiitorite vahel.

www.roedl.ee

FMJ raamatupidamisbürood – liidrid raamatupidamises. Oleme professionaalsed, kliendikesksed ja sõbralikud raamatupidajad!

www.fmjraamatupidajad.ee

Osutame raamatupidamisteenust, palgaarvestust, pearaamatupidaja teenust ning juhtimisarvestust nii suurtele kui väikestele ettevõtetele.

www.raamatupidamisteenused.com

 

Meel OÜ raamatupidamisbüroo asub Tartus Jaamamõisa Ärimajas.

Lisaks igapäevastele raamatupidamistoimingutele koostame aruandeid nii Eesti kohaliku standardi kui ka IFRS järgi, nii üksikettevõtetele kui ka konsolideerimisgruppidele, nii eesti kui ka inglise keeles.

Loe veel

Osinko OÜ pakub raamatupidamisteenust ja Directo kasutamise koolitust ja konsultatsiooni Soome ehitusturul tegutsevatele Eesti ettevõtetele ja eestlaste poolt loodud Soome ettevõtetele.

 

Numeri on pikima ajalooga ning hetkel suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte Eestis.

Meie klientide hulgast leiab nii tegevust äsja alustanud ettevõtteid kui suuri, rahvusvahelisi kontserne koos oma Balti riikides tegutsevate tütarettevõtetega. IMG Numeri tegutseb kõigis Balti riikides, teenindades igapäevaselt enam kui 600 klienti väga erinevatelt tegevusaladelt.

www.numeri.ee

 

 

OÜ eLMEK Accounting meeskonna eesmärgiks on olla osa oma kliendi meeskonnast, et tagada kliendile aja- ja asjakohased finantsandmed äriotsuste tegemiseks optimaalseimal viisil.

eLMEKi raamatupidamise- ja palgaarvestusteenuse kliendid on väga erinevatest tööstusharudest.

http://www.elmek.ee

Aceleron Grupp OÜ pakub paberivaba raamatupidamisteenust äriühingutele ja mittetulundusühingutele. Meie eesmärgiks on tagada klientide rahulolu, pakkudes kompetentset, paindlikku ja usaldusväärset raamatupidamisteenust, mis vastaks just iga kliendi soovidele ja nõudmistele.

www.aceleron.eu

Oleme spetsialiseerunud paberivabale raamatupidamisele, kasutame Directo tarkvara. Näeme oma töös iga päev seda, kuidas hea tarkvara kiirendab protsesse ja muudab need efektiivseks. Samuti hoiab hea tarkvaralahendus kokku raamatupidaja ja teiste töötajate aega. See on eeliseks nii Ülemiste Raamatupidamisbüroole kui ka meie klientidele.

www.raamatupidajad.com

 

NordBooks OÜ pakub raamatupidamis- ja finantsnõustamisteenust väike-ja keskmise suurusega ettevõtetele. Kasutame moodsaid lahendusi ettevõtte raamatupidamise korraldamisel: lihtne ja paberivaba dokumendiedastus,  operatiivne andmete statistika ja dokumentide digitaalne säilitamine.

 

Baker Tilly Baltics OÜ  tegeleb lisaks audiitorteenustele ka raamatupidamise- ja palgaarvestuse teenustega. Pakume paberivabat raamatupidamist ja aitame leida parimaid lahendusi ettevõtetele raamatupidamise protseduuride juhtimiseks.

www.btb.ee

 

CH Konsultatsioonid on rahvusvaheline raamatupidamisteenust ning äri- ja maksukonsultatsioone pakkuv ettevõte.

Enam kui 10 aastat kogemusi ettevõtete toetamisel lubab pakkuda igale ettevõttele tõhusat ja tulemuslikku partnerlust.

www.chk.ee

 

 

Usaldusväärne finantsjuhtimine on üks olulisemaid nurgakive ärinduses. Leinonen Grupp omab raamatupidamise- ja konsultatsioonifirmana universaalseid kogemusi ja teadmisi juba üle kahekümne viie aasta Põhja- ja Ida- Euroopa riikides. Meie teenused on kvalifitseeritud ISO 9001:2015 kvaliteedisertifikaadi vääriliseks.

www.leinonen.ee

Sunny Äriteenused on Directo partner aastast 2005.

Raamatupidamise-, tõlke-, õigusabi- ning IT halduse teenused ühest kohast.

www.sunnybusiness.ee

 

 

 

Läheneme Teie raamatupidamisele just Teie vajadusi ja võimalusi silmas pidades.

Eelnevat unustamata peame kinni ka erialasest korrektsusest ning leiame, et korras raamatupidamine on eduka ettevõtte alus.

www.ucsmilla.ee

Partnerid

Edisoft on rahvusvaheline EDI-pakkuja, kellel on suurim tarnijate võrk Baltikumis ja kes võib siduda elektroonseid dokumente firmadega Lätist, Leedust ja Venemaalt.

Edisofti liides võimaldab Directost otse saata ja vastu võtta kaubandusdokumente.

www.edisoft.ee

Telema on Baltikumi suurim EDI operaator, edastades hulgimüüjate ja kaubandusettevõtete vahel dokumente.

Liides Directoga võimaldab dokumente Telemast vastu võtta ja saata Telema süsteemi otse Directost.

www.telema.ee

 

Envoice tegeleb dokumentide digiteerimise ja kuluhaldusega.

Liides Directoga võimaldab vabaneda kuludokumentide sisestamisest, digitaliseeritud ostuarved ja kulutšekid tulevad Directosse automaatselt.

Loe rohkem

ShopRolleri eesmärgiks on pakkuda klientidele võimalikult head ekommerts lahendust ja kasutamiskogemist.

Liidestus Directoga võimaldab automaatset andmevahetust Directo ja veebipoe vahel.

www.shoproller.ee

Telia on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid.

Telia pakub Directole kesksüsteemi teenust.

www.telia.ee

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõtte.

Liides Directoga võimaldab automaatselt saata ja vastu võtta e-arveid.

www.omniva.ee

 

Fitek on finantstehnoloogia lahenduste pakkuja, mille eesmärk on vähendada ettevõtete finantsprotsessidele kuluvat aega ja raha.

Liidestus Directoga võimaldab vastu võtta ja saata e- arveid ja muid digitaliseeritud dokumente.

www.fitek.ee

R.I.S OÜ tegeleb IT lahenduste arendamise ja projektijuhtimisega tööstustuse ja logistika valdkonnas.

Liides Directoga võimaldab automaatset andmevahetust laojuhtimise lahendusega.

www.ris.ee

ID-BALTI AS on automaatsel tuvastusel põhinevate andmekogumis- lahenduste arendusele ja müügile spetsialiseerunud ettevõte.

Liides Directoga võimaldab automaatset andmevahetust laojuhtimise lahendusega.

www.id-balti.ee

Võta meiega ühendust!
Täitke palun alltoodud vorm ning meie müügiesindaja valmistab teile ette personaalse kasutajakonto demoandmebaasi ja võtab teiega ühendust.