EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE
 
 

Directo - veebipõhine majandustarkvara alates aastast 2000

Directo on Eestis kõige kauem turul olnud ja suurima kasutajate arvuga

ning funktsionaalsusega veebipõhine äritarkvara, milles on ühendatud nii majandustarkvara traditsioonilised võimalused (raamatupidamine, müük) kui ka kaasaegsed ärijuhtimist ja otsustamist tõhustavad töövahendid. Directo hõlmab endas peale tarkvara ka kvaliteetset serveriteenust ja kasutajatuge. Directol on tavalise majandustarkvara ees olulisi eeliseid. Loe neist lähemalt siit.

Directo sobib eriti hästi rahvusvahelisele ettevõttele

, kuna kasutajaliides on mitmekeelne ning kõikides Balti riikides on saadaval kohalikus keeles kasutajatugi ning juurutusteenused. Internetipõhine ligipääs teeb geograafiliselt kaugete firmade juhtimise eriti lihtsaks. Tänasel päeval kasutavad Directo majandustarkvara ettevõtted rohkem kui kümnest Euroopa Liidu riigist.

Võimsad analüütilised võimalused ja efektiivne töö suurte andmemahtudega

teevad Directo väga sobivaks keskmisest suurematele ettevõtetele ning kontsernidele, samas on kõik need funktsionaalsed võimalused kättesaadavad ka kõige väiksematele Directo klientidele, mis muudab selle majandustarkvara lahenduse eriti atraktiivseks kasvule orienteeritud ettevõtetele.

Directo majandustarkvara saab osta nii Directo OÜ-st kui ka meie paljudelt edasimüüjatelt.

Kliendi jaoks on hind sama ning see annab võimaluse valida endale edasimüüja, kelle lisateenuste pakett sobib kõige paremini kliendi vajaduste ja nõudmistega.

 

Vaata ka Directo TOOTETUTVUSTUST (PDF, 1708 Kb)

 
 

Kontakt

 Directo OÜ Mõisa 4, 13522 Tallinn, Eesti

Directo

 kasutajatugi Telefon 671 8578 (E-R 09:00 kuni 17:00), Fax 671 8570, e-mail info @ directo .ee