EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE
 
 

Directo liidestamine


Directot on võimalik liidestada väga mitmete väliste teenusepakkujate ja veebilahendustega

 • EDI ehk elektrooniliste dokumentide vahetamine
 • e-arvekeskus
 • Veebipoed
 • Directo to Directo
 • Kassasüsteemid
 • PDA mobiilne müügimees
 • Erilahendused

EDI ehk elektrooniliste dokumentide vahetamine

 • Telema on Baltikumi suurim EDI operaator, edastades hulgimüüjate ja kaubandusettevõtete vahel dokumente (tellimused, arved, saatelehed). Liides Directoga võimaldab dokumente Telemast vastu võtta ja saata Telema süsteemi otse Directost. Üldjuhul tulevad Telema süsteemist tellimused Directosse, kus neid on võimalik töödelda, seejärel lähetatakse kaup ning väljastatakse arve, mis liigub otse Telemasse ja sealt otse kaubandusettevõttesse.
  Directo-Telema liides toetab ka Selveri tarneahelat.

 • Edisoft on rahvusvaheline EDI-pakkuja, kellel on suurim tarnijate võrk Baltikumis ja kes võib siduda elektroonseid dokumente firmadega Lätist, Leedust ja Venemaalt. Edisoft toetab igat liiki majandustarkvara, pakkudes kiire projekti alustamist. Samas pakub Edisoft ärilahendusi infotehnoloogia valdkonnast müügi-, toimetamise, jälgimise ja analüüsi otstarbeks tarneahela igal etapil. Edisofti liides võimaldab Directost otse saata ja vastu võtta kaubandusdokumente.

eArvekeskus

eArvekeskus on e-arvete operaator, mis ühendab e-arvete saatjad, saajad ning nende poolt kasutatavaid majandustarkvarasid. Directo on üks vähestest tarkvaradest, kus e-arveid saab saata ja vastu võtta onlines ehk ei pea ise faile importima ja eksportima. Seega ilmuvad eArvekeskusesse saabuvad arved kohe ka Directosse. e-arvena saabunud arved vähendavad raamatupidaja töömahtu ostuarvete sisestamisel majandustarkvarasse, sest suurem osa andmeid on juba elektroonilisel kujul olemas. Liides eArvekeskusega kuulub Directo baaspaketti.

Veebipoed

Veebipoe liidestamine Directoga kaotab vajaduse samade andmete sisestamiseks nii majandustarkvarasse kui veebipoodi ning tagab pidevalt õigete andmete olemasolu mõlemas. Analoogselt veebipoega saab liidese luua interneti iseteenindus- ja tellimiskeskustega. Liidestamine toimub XML liidese abil. Directo liidese kaudu võivad liikuda andmed kas ühes suunas (näiteks tellimused veebipoest Directosse) või mõlemas suunas (näiteks klientide ja toodete info koos laoseisude ja hindadega liigub veebipoodi ning tellimuste info Directosse). Veebipoe liides on online liides.

Directo to Directo

Kui firmal on pidevalt ja palju äritegevust seotud teiste Directot kasutavate firmadega, siis pole selleks ilmtingimata vaja pidevalt omavahel dokumente saata posti või maili teel, vaid kasutada selleks Directo to Directo moodulit. See moodul võimaldab vahetada automaatselt dokumente (arved, ostuarved, sissetulekud, liikumised, lähetused, tellimused, ostutellimused jms) kõikide teiste Directo to Directo moodulit omavate ettevõtetega. Võimaldab ka lisada kliendipoolset äriloogikat (näiteks uute artiklite lisamine vastavalt vajadusele).

Kassasüsteemid

Directos on tugi nii posTCP kaardimakseterminalile (lokaalses võrgus) kui ka EPSWare kaardimakseterminalile (üle COM pordi). Võimalik on juhtida ka COM porti ühenduvat kassa kliendinäidikut.

PDA mobiilne müügimees

Directot saab kasutada ka läbi mobiilse müügimehe tarkvara. Selleks on võimalus kasutada PDA-d või Androidi/Windowsi telefoni. Liidestada saab seda kas läbi Telema, Edisofti või Apprise Apolloni puhul otse Directoga

Erilahendused

Alati on võimalik arendada erilahendus XML liidese abil just teie firma spetsiifiliste vajaduste tarbeks. Näiteks igaöine kannete eksport andmeaita edasiseks analüüsiks jms.

 
 

Kontakt

 Directo OÜ Mõisa 4, 13522 Tallinn, Eesti

Directo

 kasutajatugi Telefon 671 8578 (E-R 09:00 kuni 17:00), Fax 671 8570, e-mail info @ directo .ee