EN  |  FI  |  LV  |  LT  |  EE
 
 

Firma: Coffee IN OÜ

Väljakutse: 

Klientide boonussüsteemi käivitamine jaemüügis.

Tulemus: 

Tänu Directole toimib  Coffee IN-is kliendi boonussüsteemi täpselt nii nagu soovitud. Kuna Coffee IN-il on väga mitmekülgne soodustuste ja kampaaniate süsteem, siis saadi ellu viia paljud sellised kampaaniad ja soodustuste skeemid, mis varem olid tarkvara võimalustest tingituna mitterealiseeritavad.


Kõige olulisemaks väärtuseks seoses Directoga on CoffeeIN-i jaoks teadmine, et meil on partner, kelle süsteem töötab laitmatult 24/7, kes suudab operatiivselt pakkuda just meile vajalikke lahendusi ja teeb seda kõike meie jaoks mõistlike hindadega - Agor Õunapuu, Coffee IN OÜ finantsjuht
Loe lähemalt


Firma: Rödl & Partner OÜ

Väljakutse: 

Pakkuda raamatupidamisteenust üle interneti.

Tulemus: 

Pilvetehnoloogia viis kliendi ja raamatupidamisfirma vahelise koostöö uuele paindlikule ja efektiivsele tasemele, kus tööülesandeid on võimalik kergelt jagada kliendi oma töötajate ja raamatupidamisfirma vahel, hoides sellega kokku kulusid.


Üks Directo olulisi eeliseid teiste tarkvarade ees on just asjaolu, et seda pidevalt täiustatakse ja arendatakse ning meie ettepanekuid üsna tõsiselt ka arvesse võetakse. See annab meile kindlustunde, et meie enda panusel Directo arendusse on perspektiivi ka tulevikus ja  Directo abil saame pakkuda innovaatilisi lahendusi, mida kliendid meilt ootavad - Heidi Grenman, Rödl & Partner OÜ arendusjuht
Loe lähemalt


Firma: MarkIT

Väljakutse:

Saada igal ajahetkel ülevaade olukorrast kiiresti laienevas firmas, mis tegutseb erinevates maades.

Tulemus:

Müügiprogrammiga liidestatud finantstarkvara, mis on samasugune kõikides EL riikides töötavates tütarfirmades


Kui eelnevalt konsolideeriti kord aastas, siis nüüd iga kuu 10. kuupäevaks on tütarfirmade kuu lõpetatud ja grupp konsolideeritud - Anneli Aljas, MarkITi finantsjuht

Loe lähemalt


Firma: Eesti Finantsteenuste Agentuur OÜ


Väljakutse:

Pakkuda klientidele lisaks raamatupidamisteenusele ka finantsnõustamist ja firmade juhtidele operatiivset infot.

Tulemus:

Directos on nii raamatupidamine kui firma põhitegevus ühes andmebaasis, seega on juhil kogu aeg olemas teave firma seisust.

Lahendus:

EFTA on ühe esimesena raamatupidamisbüroodest juurutanud paberivaba raamatupidamise.

Ainuüksi  EFTA raamatupidamisprotsesside e-arvete süsteemi üleviimisega säästsime osades protsessides 80% senisest ajakulust, rääkimata paberist! - Kaire Lukkanen-Jaas, Eesti Finantsteenuste Agentuur OÜ juhatuse liige.


Loe lähemalt


Firma: Morek IT OÜ


Väljakutse:

Vajadus laiemat majandustarkvara funktsionaalsust kasutusele võtta ja kasutajate ringi suurendada.

Tulemus:

Hea ülevaade on tekkinud erinevate piirkondade müügist ning kogu kliendiga seotud infost ja tegevustest alates käibest ja saldost kuni müügikateteni.

Lahendus:

Erinevalt Navisionist on Directo töövahendiks kogu firmas -  müügi- ja ostuprotsessis, laos, logistikas ja raamatupidamises.

Meie klienditeeninduse tase on Directo kasutuselevõtuga oluliselt tõusnud - Martin Innos, Morek IT OÜ müügijuht.


Loe lähemalt


Firma: YEInternational AS


Väljakutse:

Luua kiire ja turvaline andmevahetus kodulehe ja majandustarkvara vahel.

Tulemus:

Directo on lisaks veebipoele liidestatud ka elektroonilise dokumendivahetusega ja erinevate partnerite tarkvaralahendustega.

Lahendus:

Kõik müügikanalid töötavad reaalajas ning kogu aeg on erinevate müügikohtade ja ladude info olemas.

Directo tugevuseks on väga hea klienditugi - Priit Koppel, YEInternational AS arendusjuht.


Loe lähemalt


Firma: Director Meedia OÜ


Väljakutse:

Juhtida kogu äritegevust ühe tarkvara abil. 

Tulemus:

Directo on põhitöövahend kogu müügiprotsessis.

Lahendus:

Reaalajaline ülevaade müügitulemustest võimaldab kiiresti otsuseid teha ning vajadusel  plaanides muudatusi teha.

Directo puhul meeldib mulle kindlustunne, et tarkvara areneb pidevalt, oma soovidega saab Directo poole pöörduda ning neile leitakse lahendus. Meie jaoks on see väga oluline, sest meie firma kasvab kogu aeg ning nii ka meie soovid ja vajadused. - Kristel Treier, Director Meedia ärijuht.


Loe lähemalt


Firma: E-Lux Kodutehnika OÜ


Väljakutse:

Tarkvara sobivus paljude erinevate tegevusvaldkondadega.

Tulemus:

Directo on lihtsustanud ja optimeerinud äriprotsesse, mille tulemusena on suurenenud efektiivsus.

Lahendus:

Directo on kasutusel peamise töövahendina nii jae- kui hulgimüügis, hooldusüksuses ning finantsarvestuses. Lisaks sellele on Directo liidestatud e-kaubanduse lahendusega.

Kuna Directo on veebipõhine tarkvara, siis saime loobuda oma serverist ning meil langesid ära serveri ja selle hooldusega seotud kulud. Lisaks on meil kindlustunne, et andmed on turvaliselt hoitud ja varukoopiad alati tehtud. - Rein Türkson, E-Lux Kodutehnika tegevdirektor


Loe lähemalt


Firma: Go Group


Väljakutse:

Terav vajadus tarkvara kasutada ja andmetele ligi pääseda mitmetest erinevatest asukohtadest.

Tulemus:

Reaalajas ülevaade üle Eesti laiali asuvate grupi firmade tegevusest.

Lahendus:

Directo kasutuselevõtt on teinud võimalikuks raamatupidamisfunktsioonide koondamise keskusesse Tallinnas, sest veebipõhise tarkvara puhul ei ole vajalik, et töötaja asuks firma asukohas.

Directo muutis meie elu lihtsamaks. Directot on lihtsam ja kiirem hallata. Kui eelnevalt pidi tarkvara versiooniuuenduse korral IT spetsialist üle kogu Eesti erinevates kohtades käima tarkvara versioone uuendamas, siis Directo puhul ei ole see vajalik ning arvestades kogu kontserni suurust on see suur ressursi  kokkuhoid. - Katrin Leemet, Go Group kontserni pearaamatupidaja


Loe lähemalt


Firma: Microlink Eesti AS


Väljakutse:

Tagada põhjalik ja kvaliteetne info otsustajatele.

Tulemus:

Töö muutus peale Directo kasutuselevõttu efektiivsemaks ja mugavamaks.

Lahendus:

Directo on igapäevaseks töövahendiks paljudele Microlinki töötajatele, keskastme- ja tippjuhtidele. Directot kasutavad müügiinimesed müügitöös, laotöötajad laotoimingute teostamiseks, lepinguhaldurid klientidele arvete väljastamiseks, logistika töötajad toodete logistika korraldamisel, personaliosakond koolituskulude jälgimiseks jne.

Directo on vaieldamatult tarkvara, mis on kasvanud ja arenenud vastavalt MicroLinki vajadustele. Kõik meie soovid on alati leidnud kiire ja asjatundliku lahenduse Directo loojate poolt. - Enn Saar, Microlink Eesti AS juhatuse esimees.


Loe lähemalt


Firma: Rimess OÜ


Väljakutse:

Hansa Financials ei olnud piisav, et rahuldada juhtimisinfo vajadust.

Tulemus:

Directo veebipõhisus võimaldab juhtidel ükskõik kus, näiteks komandeeringus viibides omada operatiivset ülevaadet firma tegevusest.

Lahendus:

Directo on tööriistaks osakonna juhatajatele, auditijuhtidele ja raamatupidamisteenuse grupijuhtidele. Nad omavad pidevalt ülevaadet oma töötajate koormusest ning seega võimaldab töid paremini planeerida.

Rimess pakub ka klientidele Directo abil internetipõhist raamatupidamisteenust. Directot kasutavad kliendid on öelnud, et nad ei kujutaks raamatupidamise teenust enam ette ilma, et nad omaksid pidevalt ülevaadet firma seisust. - Mati Nõmmiste, Rimess AS juhatuse esimees.


Loe lähemalt


Firma: Varrak AS


Väljakutse:

Raamatuklubi loomisel lisanduva ligi 30 000 kliendi haldamine oli ajamahukas ning nõudis palju käsitööd.

Tulemus:

Directo on teinud mugavaks raamatuklubi tuhandete klientidega suhete haldamise ning automaatse arvelduse, millega säästetakse oluliselt aega ja raha. Igal hetkel on olemas kohene ülevaade tellimustest, loobumistest ning iga kliendi seisust, mis võimaldab teha operatiivseid otsuseid ja vajadusel teha raamatute lisatellimusi.

Lahendus:

Directo teeb lihtsaks ka elektroonilise suhtluse ning arveldused klientidega. Directo hea aruannete valik annab erinevate ametikohtade töötajatele hea ülevaate protsesside juhtimiseks ja planeerimiseks vajalikust infost.

Loe lähemalt


 
 

Kontakt

 Directo OÜ Mõisa 4, 13522 Tallinn, Eesti

Directo

 kasutajatugi Telefon 671 8578 (E-R 09:00 kuni 17:00), Fax 671 8570, e-mail info @ directo .ee